Image thumbnail

Veľkoobchod

Radi sa staráme o každého klienta!

Firma Paprisvet, s.r.o. je dodávateľom svojich výrobkov nielen pre obchodné siete, ale aj pre rôzne gastronomické zariadenia (hotely, reštaurácie, kuchyne), mäsospracovateľov a potravinársky priemysel.

Pre našich zákazníkov ponúkame koreniny, koreniace zmesi a ochucovadlá balené vo vreckách v rôznych hmotnostných prevedeniach. Distribúcia výrobkov pre tento okruh odberateľov je zabezpečovaná formou priamych závozov.

Náš cieľ

🇸🇰 Sme slovenská spoločnosť založená v roku 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣, avšak koreniny vyrábame v našom závode na juhu 🇪🇸 Španielska, nielen v súlade s nariadeniami a požiadavkami 🇪🇺 Európskej únie, ale poskytujeme pridanú hodnotu našich korenín:
✅sú čisto prírodného pôvodu
✅označené receptom
✅bez prísad alebo alergénov

Rozhodnutí osloviť nás?

Patríme tak medzi popredných dodávateľov korenín, koreniacich zmesí a ochucovadiel. Zákazníci v našom širokom sortimente nájdu výrobky balené vo vreckách v rôznych hmotnostných prevedeniach.

Naša spoločnosť neustále rozširuje sortiment výrobkov o nové druhy korenín a ochucovadiel. Naším cieľom je neustále prinášať na trh nové a zaujímavé výrobky, aby sme v maximálnej miere uspokojili potreby našich zákazníkov.