mobil Slovakia 00421 949 244 738       mobil Spain 0034 677 234 755    

Paprisvet je svet chutí, vôní a zdravia!

Firma Paprisvet, s.r.o. bola založená koncom roku 2010 na Slovensku. Majiteľka firmy žijúca v Španielsku denne kontroluje kvalitu a výrobný proces vzácneho prášku ako je PAPRIKA, bez ktorej sa v kuchyni už nemôžme zaobísť. Všetky naše zmesi korenín ktoré pripravujeme v Španielsku obsahujú morskú sol, sú bez glutamanu, pripravené na prírodnej báze a receptúre, označené srdiečkom, čo znamená zdravá výživa bez umelých prísad, aditív, éčok, alergénov a so zníženým podielom soli. Všetky koreninové zmesi takto označené obsahujú jedine morskú sol. Koreniny a bylinky sú ako liek a pomáhajú pri trávení, chudnutí, spaľovaní tukov a chránia pred chorobami.

Ponúkame Vám všetky jednodruhové základné koreniny, koncentrované základné koreniny oleorresiny, koreninové zmesi, cesnakové pasty a prísady do jedál.

Hlavným predmetom firmy je predaj korenín, koreninových zmesí a prísad do jedál. Dobré jedlo sa bez dobrého vina nezaobíde a preto Vám ponúkame aj Španielske lahodné víno.

Výrobná prevádzka a baliareň sa nachádza na juhu Španielska. Distribučný sklad je na strednom slovensku v Ružomberku. Skladovacie priestory spoločnosti zodpovedajú normám a požiadavkám EU na zabezpečenie zdravotnej a hygienickej bezpečnosti v zmysle HACCP a je v súlade s platnou legislatívou.